Samorząd Uczniowski zakończył realizację projektu "Młodzi Głosują". Najbardziej aktywni uczniowie klas VII zostali nagrodzeni dyplomami, a szkoła otrzymała dyplom. Projekt był ogólnopolskim przedsięwzięciem Centrum Edukacji Obywatelskiej. Głównym jego celem było
kształtowanie postaw obywatelskich oraz uświadamianie młodzieży, jaką rolę w życiu publicznym odgrywają wybory. W ramach projektu przeprowadzono symulację wyborów parlamentarnych i referendum oraz debatę. Uczniowie uczestniczyli także w zajęciach poświęconych demokracji i ogólnopolskim webinarze.
„Młodzi głosują” to lekcja demokracji w praktyce, a nasza szkoła tę lekcję odrobiła.