14. lutego Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów do wspólnej walentynkowej zabawy.
Była znana wszystkim "Poczta walentynkowa", a także nowa zabawa "Znajdź swoją drugą połówkę". Polegała ona na losowaniu połowy serca z numerkiem, a następnie odszukaniu osoby z drugą połówką i takim samym numerem. Wszyscy, którzy odnaleźli swoje pary, otrzymali słodkie upominki.
Była to świetna integracja społeczności szkolnej.
Życzymy dużo miłości i radości! Nie tylko w walentynki, ale każdego dnia!