• WYCIECZKA 3A DO WARSZAWY

• Dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego klasa 3A wybrała się pociągiem do Warszawy. Wysoka temperatura nie przeszkodziła nam w zwiedzaniu stolicy.

• I Międzyszkolny Turniej MINECRAFT BEDWARS JUNIOR CUP BY ARENA 🏆

• I Międzyszkolny Turniej MINECRAFT BEDWARS JUNIOR CUP BY ARENA przy Centrum Edukacji ZDZ w Iławie za nami....

Wielkie brawa dla MAĆKA WRONY z klasy 7b, który pokonał wszystkich rywali i zajął I MIEJSCE.

Pozostali uczniowie (wszyscy przeszli do ścisłego finału) reprezentujący naszą szkołę:

Aleksander Zdanowski-7a

Oliwier Traczyk- 7a (miejsce 5)

Jan Perzak 7b

Gratulacje!

opiekun

Anna Waszelewska

• Wycieczka klasy 3d i 2d do Lidzbarka Welskigo

• Podczas ponad 3 h zajęć uczniowie klasy 2d i 3d realizowali 6 aktywności integrujących całą grupę: archery games, wspinaczka skałowa, jazda na segwayu, gladiatorzy, mega twister, jazda quadem. Na zakończenie pobytu odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

• Szkolny Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

• Dnia 11.06.2024 odbył się szkolny Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, celem którego było poszerzenie wiedzy związanej z krajami DACHL i rozbudzanie zainteresowania kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego. W konkursie wzięli udział uczniowie klas siódmych. I miejsce zajął Franciszek Falkowski, II miejsce Kamil Lewandowski, III miejsce Hubert Matusiak. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

• Klasa IIIb w siedzibie WOPR-U

• Uczniowie klasy IIIb odwiedzili siedzibę ilawskiego WOPR-U na zaproszenie Pana Tomasza Lewandowskiego.

Spotkanie było naprawdę pasjonujące!

Wszyscy przypomnieli sobie zasady zachowania nad wodą, poćwiczyli umiejętności ratujące życie, zobaczyli pokaz ratownictwa wodnego, a nawet usiedli za sterami jednostek pływających WOPR-U.

Na koniec przepyszny poczęstunek- niespodzianka.

Serdecznie dziękujemy!  Było super! ❤️

• WYCIECZKA KLASY VC

• Pociągiem, autobusem, tramwajem, pieszo.... Tak klasa V C zwiedziła piękne miejsca w Gdańsku podczas klasowej wycieczki. Było zoo, malownicza plaża, smaczny posiłek i lody, bo pogoda też dopisała. Z piaskiem w butach i w wyśmienitych humorach uczniowie korzystali z atrakcji.

• KONKURSY MATEMATYCZNE

• W poniedziałek 27 maja w auli szkolnej podsumowaliśmy konkursy organizowane przez nauczycieli matematyki. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Konkurs Układanie jednej ścianki kostki Rubika:

I miejsce: Hubert Zaniewski IV B

II miejsce: Franciszek Leszek IV C

III miejsce: Zofia Beczek IV B

IV miejsce: Konrad Biskupski IV B

Konkurs Układanie kostki Rubika:

I miejsce: Kamil Osicki V A

II miejsce: Jakub Aleksandrowicz VII A

III miejsce: Wojciech Leliwa-Piechowski IV B

Konkurs „Jeden z dziewięciu”:

I miejsce: Zuzanna Karczewska VI B

II miejsce: Szymon Zdanowski VI C

III miejsce: Kuba Szeliski VI C

III miejsce: Lena Paturalska VI C

Konkurs Wiosenny świat z figur geometrycznych:

I miejsce: Michał Licznerski IV C

II miejsce: Maja Remus V B

III miejsce: Franciszek Leszek IV C

wyróżnienie: Katarzyna Bernac i Adrianna Rajkowska V A

Konkurs Cuda z brył geometrycznych:

Lena Kaniecka i Natalia Kaniecka VI A

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział.

Nagrodzonym gratulujemy!

• WYCIECZKA KL. VA I VB NA HEL

• 28 maja 2024r. uczniowie z klasy Va i Vb wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę na Hel. Wyruszyli wczesnym rankiem, aby tego dnia poczuć prawdziwie wakacyjną atmosferę. Piękna pogoda, wizyta w fokarium, wejście na latarnie morską i pobyt na plaży sprawiły, że ten dzień był wyjątkowo udany.

• WYCIECZKA KL. 6C DO WARSZAWY

• Uczniowie klasy VIc mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę w Warszawie! 🏙️ Nasza wyprawa rozpoczęła się od wizyty w warszawskim ZOO, gdzie mogliśmy podziwiać egzotyczne zwierzęta z różnych zakątków świata. 🦁🦒🐘  Po pełnym wrażeń poranku, przenieśliśmy się do parku trampolin, gdzie energia naszych uczniów sięgnęła zenitu! 🤸‍♂️🤸‍♀️ Skoki, salta i mnóstwo śmiechu sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

• tel.(89)6495661
          fax.(89)6488610