• SZKOŁA DO HYMNU

Dnia 10 listopada 2022 nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do Hymnu”. Jest to akcja ogłoszona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, polegająca na odśpiewaniu hymnu państwowego w dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości.

Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami uroczyście odśpiewali hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”. Udział w akcji jest jednym z wielu działań podejmowanych w naszej szkole, mającym na celu kształtowanie wśród wychowanków postawy patriotycznej, poczucia świadomości narodowej.

• ŚWIĘTO SZKOŁY

• Nasi szkolni hobbyści znów nie zawiedli i zachwycili nas swoimi prezentacjami. Po dwóch latach przerwy wróciliśmy do dawnej formuły obchodów święta szkoły. Zabawa była doskonała. Swoimi pasjami pochwalili uczniowie od pierwszej do ósmej klasy. Śpiewali, tańczyli, układali kostkę Rubika a nawet pokazali  wylinkę ptasznika kędzierzawego! Co to był za dzień!