• EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA CodeWeek

• W tym roku nasza szkoła ponownie wzięła udział w CodeWeek, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania. To największe programistyczne wydarzenie w Europie skierowane jest do tych wszystkich, którzy zainteresowani są programowaniem. Nasi uczniowie i nauczyciele także wykazali się dużym entuzjazmem i przeprowadzili wiele ciekawych działań związanych z programowani.

Na zajęciach z informatyki było programowanie w języku Logo, Scratch, MS Excel, Pyton oraz zdobywanie certyfikatów code.org.

Uczniowie klas najmłodszych odkodowali reguły ortograficzne, odkryli ukryte emotki, zakodowali rysunki oraz bawili się kodowaniem na zajęciach z robotyki

• Wiejska 11 14-202 Iława warmińsko - mazurskie