• Rada Rodziców

• Plakat

17.10.2022 08:21
        Wpłat można dokonywać u skarbnika klasy/ wychowawcy lub na konto Rady
        Rodziców: 22 8831 0002 5001 0112 9118 0001 (RR imię i nazwisko dziecka, klasa).
      • Komunikat od Rady Rodziców

17.10.2022 08:21
        Drodzy Rodzice,
        Przypominamy, że trwa zbiórka funduszy na Radę Rodziców. W tym roku szkolnym odnotowaliśmy o wiele mniej wpłat niż w tym samym okresie w roku ubiegłym.

Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej wielu rodzin, ale pragniemy zaznaczyć, że pieniądze, które corocznie otrzymujemy od Państwa są naprawdę istotne
        z punktu widzenia dzieci (to przecież o nie nam wszystkim chodzi).

Budżet Rady Rodziców przeznaczany jest na to, co niektórym z nas wydaje
        się już oczywiste.

W ubiegłym roku sponsorowaliśmy m. in.:

• słowniki i odznaki dla wszystkich pierwszoklasistów
        • nagrody książkowe na zakończenie roku
        • nagrody w konkursach organizowanych w szkole
        • upominki dla wszystkich dzieci z okazji mikołajek
        • kwiaty dla absolwentów klas VIII
        • zwrot środków za dojazdy na konkursy dla dzieci reprezentujących szkołę
        • stronę internetową szkoły
        • zakup monitora interaktywnego (dofinansowanie)
        • wyprawki dla potrzebujących uczniów z Ukrainy
        • inne wydatki (np. związane z różnymi dniami okolicznościowymi, zakupem papieru ksero itp.)

Chcielibyśmy nadal prężnie działać na rzecz naszych dzieci, ale bez Państwa wsparcia finansowego będzie to trudne. Jeżeli nie zbierzemy wystarczająco dużo pieniędzy, konieczne stanie się ograniczenie działalności rady, a tym samym Państwa wkładu w budowanie wizerunku, renomy i atmosfery w szkole.

Prosimy o zrozumienie i wpłaty – 50 zł od ucznia, 40 zł od każdego następnego ucznia SP5 w rodzinie.

Chcąc nieco osłodzić Państwu wydatek, przypominamy o trwającym konkursie – wpłat można dokonywać przez cały rok, ale klasy, które się pospieszą i uzbierają 100% środków do końca października, otrzymają 20% zwrotu do wykorzystania na dowolny "klasowy" cel :)
        Wpłat można dokonywać u skarbnika klasy/ wychowawcy lub na konto Rady
        Rodziców: 22 8831 0002 5001 0112 9118 0001 (RR imię i nazwisko dziecka, klasa).